כתב הוויתור הבא מתאר מידע חשוב ואמצעי זהירות בנוגע לשימוש במוצרי קטורת טבעיים הזמינים באתר האינטרנט שלנו. על ידי גישה ושימוש באתר זה, אתה מסכים לתנאים וההגבלות המפורטים להלן. אנא קרא כתב ויתור זה בעיון לפני שתמשיך.

1. מידע על המוצר:
א. האתר שלנו מספק מידע ומציע למכירה מוצרי קטורת טבעיים. למרות שאנו שואפים לספק מידע מדויק ועדכני, איננו יכולים להבטיח את השלמות, הדיוק או המהימנות של התוכן. המידע המופיע באתר שלנו מיועד למטרות מידע כלליות בלבד ואין לראות בו כייעוץ מקצועי.

ב. התיאורים, התמונות והמפרטים של מוצרי הקטורת הטבעיים שלנו מסופקים כדי לתת לך הבנה כללית. עם זאת, שים לב שאריזת המוצר והחומרים בפועל עשויים להכיל מידע שונה. אנו ממליצים לקרוא תמיד את התוויות, האזהרות וההנחיות לפני השימוש במוצרים.

2. התייחסות לאלרגיה:
א. מוצרי הקטורת הטבעיים שלנו עשויים להכיל מרכיבים בוטניים שונים, כגון תמציות צמחים, שרפים ושמנים אתריים. אם ידוע לך על אלרגיות או רגישויות לצמחים או צמחים ספציפיים, אנו ממליצים בחום לעיין בקפידה במרכיבי המוצר הרשומים על האריזה או להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני ביצוע הרכישה.

ב. תגובות אלרגיות יכולות להשתנות מאדם לאדם, וחיוני להבין את הרגישויות האישיות שלך. הפסק את השימוש מיד ופנה לטיפול רפואי אם אתה חווה תגובות שליליות או אי נוחות לאחר השימוש במוצרי הקטורת הטבעיים שלנו.

3. זהירות סכנת שריפה:
א. מוצרי קטורת טבעיים מיועדים לשימוש עם מבערי קטורת מתאימים או מחזיקי קטורת המיועדים במיוחד לקטורת. לעולם אל תשאיר קטורת בוערת ללא השגחה, ותמיד הנח אותה על משטח יציב ועמיד בחום.

ב. הרחק את הקטורת הבוערת מחומרים דליקים, כגון וילונות, נייר או חפצים דליקים אחרים. הקפידו על אוורור נאות במהלך השימוש, ולעולם אל תשתמשו בקטורת בחלל סגור או מאוורר גרוע.

ג. כבו את הקטורת לחלוטין לאחר השימוש על ידי כיבוי זהיר של הלהבה או מתן אפשרות להישרף באופן טבעי. היזהר בעת טיפול במבערי קטורת או מחזיקי קטורת חמים, מכיוון שהם עלולים להישאר חמים למשך זמן מה לאחר השימוש.

4. ויתור מאחריות:
א. אנו שואפים לספק מידע מדויק ואמין באתר האינטרנט שלנו; עם זאת, איננו נושאים באחריות כלשהי לשגיאות, השמטות או אי דיוקים בתוכן. לא נישא באחריות לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, תוצאתי או עונשי הנובע או קשור לשימוש או חוסר יכולת להשתמש במוצרים שלנו או במידע המסופק באתר שלנו.

ב. באחריותך להשתמש במוצרי הקטורת הטבעיים שלנו בבטחה ובהתאמה. לא נישא באחריות לכל פציעות, נזקים או הפסדים הנובעים משימוש או שימוש לרעה במוצרים שלנו.

לידיעתך, כתב ויתור זה נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. על ידי המשך השימוש באתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לגרסה העדכנית ביותר של כתב ויתור זה.

אם יש לך שאלות או חששות לגבי המוצרים שלנו או כתב ויתור זה, אנא צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לקבלת סיוע בכפתור הוואטס אפ באתר