אודות

היי :)

קוראים לי יגאל.

אני עומד מאחורי Desert Scent .

בגיל מאוד צעיר פגשתי בפעם הראשונה קטורת שמישהו מכר ברחוב דיזינגוף בתל אביב. העשן המתוק הקסים אותי ומאז התחילה ההתמכרות.

בהודו, שנים מאוחר יותר, ההתמכרות נהייתה קשה וחזרתי עם חבילות של קטורות מעניינות מכל מקום שמצאתי אותן בטיול. הייתי מדליק כמה קטורות ביום עד שיום אחד התחלתי להרגיש שהריח כבר לא נעים לי. בהתחלה לא הבנתי מה קרה אבל מחקר אינטרנטי גילה לי שברוב הקטורות התעשיתיות יש חומר סינטטי שהוא על בסיס נפט.

הרבה אנשים מפתחים רגישות עם השנים ויש כאלה שרגישים יותר וכאלה שרגישים פחות. אצלי זה לא קיצוני אבל אני כבר לא נהניתי מהעשן כמו פעם.

עוד כמה שנים קדימה, כשגרתי בקולומביה, ראיתי ששורפים שרף מקומי על גחלים בפעם הראשונה והעשן היה נקי ונעים וזה הרגיש נכון ומדויק. זאת הייתה הפעם הראשונה שהרגשתי והרחתי קופאל.

כשחזרתי לארץ התחלתי לערבב שרפים, עצים ועשבים בצורה מאוד אינטואיטיבית ומשם התחיל מסע של כ6 שנים עד שהקטורות שלי הגיעו לצורה שלהן היום. זה היה תהליך שבו למדתי והכרתי חומרים חדשים. קראתי כל פיסת חומר שמצאתי על הכנה של קטורת וזיקקתי את כל הידע ביחד עם האינטואיציה שלי לתוך Desert Scent.

מבחינתי הלימוד ממשיך ואני עדיין בונה מתכונים חדשים ומוסיף ריחות ומוצרים ומשפר את הטכניקה תוך הקשבה למה שאתם מבקשים, שואלים, רוצים ומספרים לי. הטרה שלי היא להנגיש את הטבע בצורה הכי טובה ונוחה לשימוש יומיומי בצורה של קטורת
טבעית, איכותית ונעימה.